Malešický háj: metropolitní bydlení pro milovníky klidu

Byty Praha 10

Život v metropoli přináší nespočet pracovních možností, ale ruch velkoměsta může být unavující. Z toho důvodu vyhledává mnoho zájemců o vlastní bydlení lokality ve středních Čechách, což však s sebou přináší každodenní stres při dojíždění. Malešický háj cílí právě na všechny, kteří se nechtějí vzdát žití v Praze, ale touží také po klidu. Celkem 107 bytových jednotek nabízí soukromí, k tomu zeleň v sousedství, kde lze načerpat síly a trávit aktivně volný čas. 

Pár volných jednotek

Rezidenční projekt vzniká pod patronátem společnosti Metrostav Development a v současné chvíli byla již zahájena samotná výstavba. Byty Praha 10 tak budou připraveny na předání již v roce 2023, přičemž v současné chvíli je k dispozici ještě několik volných jednotek z katalogu 107 bytů o dispozicích od 1+kk po penthousy 5+kk a plochou přes 139 m². Všechny byty jsou včetně balkonu, terasy v posledním patře nebo předzahrádky v přízemí. Pro uložení sezónních věcí nebo jízdního kola slouží sklepní kóje, které se nacházejí v podzemních podlažích. Garáže se nacházejí tamtéž a parkovací stání si lze zakoupit k bytu. 

Luxusní bydlení pro náročné klienty

Minimalistická architektura není to jediné, na co developerský projekt láká. Byty v Praze Malešicích cílí na nejnáročnější klientelu toužící po kvalitním a luxusním vybavení. Jednotky jsou osazeny okny s trojskly a předokenními žaluziemi. Podlahy v obytných místnostech jsou z dřevěné dýhy, přičemž si lze vybrat z pěti různých dekorů. Obdobný výběr je i u obkladů a dlažby značky SINTESI. Použitá keramika v koupelně je značky Villeroy & Boch, baterie pak značky GROHE. 

Byty v Praze Malešicích

Srdce tepe pro Malešice

Pro koho je rezidenční projekt Malešický háj ideální? Především pro srdcaře, kteří nechtějí opustit velkoměsto a touží žít v centru příležitostí. Současně si ale chtějí užít klidu a rodiny, trávit aktivně volný čas v přírodě při sportu nebo s přáteli. Lokalita je navíc perfektně dostupná autem i městskou hromadnou dopravou, v okolí je veškerá sociální a občanská vybavenost, ale i obchodní možnosti.