Najděte si svého realitního makléře dle nezávislých recenzí

shutterstock.com

shutterstock.com

Jak obtížné je dnes najít dobrého realitního makléře? Záleží na tom, jak hledáte. Využijte toho, že žijete v moderní době a nechte si poradit od vašich virtuálních známých. V tomto článku si představíme další z veřejnosti prospěšných internetových stránek, na níž můžete hodnotit jednotlivé makléře, nebo před tím, než si nějakého objednáte a zaplatíte zkrátka zjistit, jaké „recenze“ na něj napsali ostatní.

Pátrejte online

Doporučení. Právě to je ve většině případů klíčové pro váš výběr, a to nejen v oblasti výběru realitního makléře. Může se však stát, že z okruhu vašich přátel nemá nikdo s obdobným člověkem, společností žádné cenné zkušenosti, o které by se s vámi mohl podělit. V tomto případě vám jistě poslouží internetová stránka www.dobrehodnoceni.cz.

Již nějakou dobu existují stránky, kde si můžete například přečíst hodnocení lékařů či učitelů. Nově je teď vytvořená stránka, která vám ulehčí hledání toho pravého realitního makléře. Zde můžete bezplatně napsat svůj názor na kvality a zkušenosti jednotlivých makléřů a poradit tak ostatním, kdo je dle vás skutečně dobrý a komu je lepší se vyhnout. Stejně tak, pokud nějakého hledáte, můžete si o jednotlivých odbornících v tomto poli udělat obrázek na základě zkušeností vašich předchůdců.

Dle průzkumu 2/3 lidí dává přednost realitnímu makléři na kterého získají dobré reference

Jedná se o službu, kterou vytváří obyčejní lidé. Jistě se vám již stalo, že jste si zaplatili služby odborníka, který svou práci neodvedl tak jak byste si představovali, který nebyl skutečným profesionálem. Stránky, jakou jsou tyto, se snaží proti tomu bojovat, snaží se vás varovat a ochránit před zklamáním. Uděláte tak nejlépe, když o své zkušenosti pak také veřejně napíšete ať již v pozitivním či negativním duchu.

Představujeme portál dobrehondoceni.cz

Na internetových stránkách nabízejících tuto službu si můžete zvolit kraj, pro nějž sháníte realitního makléře, což vám ulehčí hledání. Také se hned na úvodní stránce můžete podívat, kteří makléři získali nejlepší hodnocení vůbec a podle toho třeba odvíjet svou poptávku.

V detailu produktu najdete i realitní kancelář do které daný makléř patří. Pravdou ale je, že spíše záleží na konkrétní osobě než realitní kanceláři, proto tento portál hodnotí přímo realitní makléře.

Hodnocení realitního makléře, zdroj: dobrehodnoceni.cz

Hodnocení realitního makléře, zdroj: dobrehodnoceni.cz

Samozřejmě vás může napadnout, že hodnocení je udělováno uměle, podvodně. Avšak každý, kdo chce jakéhokoli makléře oznámkovat či se k jeho práci vyjádřit, musí být tzv. ověřený. Komentáře mohou vkládat jen registrovaní uživatelé, přičemž u každého komentáře je jméno i email uvedený. Stránky se tak snaží, aby se vkládali pouze relevantní informace.

Proč stránku navštívit?

Jaké jsou výhody této služby?

  • Najdete relevantní informace, hodnocení.
  • Služba pro lidi od lidí. Ostatní uživatelé nemají důvod si vymýšlet.
  • Pomůže vám rychleji se zorientovat na trhu a vybrat si člověka, s níž předešlí klienti byli spokojení.
  • Služba je zcela zdarma.
  • Možnost ohodnotit, ať už lékaře či realitního makléře, má každý.