Pojistka, která stojí na vaší straně

pojištěná nemovitost

Dřív bývalo postrachem, dnes je součástí finanční gramotnosti a efektivním nástrojem řízení vlastního cash flow. Pojištění už není synonymem pro poťouchlé praktiky vykutálených „agentů s teplou vodou“, kteří psali smlouvy na koleně a dodatky miniaturním nečitelným písmem. Pojištění 21. století je výhodné, transparentní a hlavně on-line.

Nemáte-li pojištěnou nemovitost, vystavujete se velkému riziku, že se dostanete do obrovských finančních problémů v případě, že dojde k živelné pohromě, nehodě nebo nešťastné náhodě. Kvalitní pojistka vás totiž dokáže právě před trablemi s tím spojenými ochránit. 

Zadní vrátka od ERGO

S pojistkou Bezpečný domov plus od ERGO pojišťovny budete čerpat finanční plnění v případě poškození majetku vlivem povětrnostních podmínek. Nezaskočí vás vichřice, krupobití, záplavy, ale pomoc se vám dostane i v případě požáru nebo nájezdu zlodějů či vandalů. Pokud chcete mít otevřená zadní vrátka i pro případ vybavení interiérů, doporučujeme připojistit se i formou pojištění domácnosti. V případě, že dojde k tak masivnímu poškození vaší nemovitosti, že se stane dočasně neobyvatelnou, nabídne vám pojišťovna i náhradní ubytování.

Kvalita, co se vyplatí

Není žádný pochyb o tom, že kvalitní pojistka se vyplatí. Platba pojistného za pocit bezpeční a ochrany určitě stojí. Kalkulačka majetkového pojištění vám dokáže během pár chvil vypočítat, jakou částku budete hradit.  Pojistná částka je tedy navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti! Stačí vyplnit online interaktivní formulář a budete mít vše černé na bílém. 

Kalkulačka majetkového pojištění

Bezpečný domov PLUS byl totiž navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku.