Představujeme rezidenční projekt NA VACKOVĚ

zdroj: navackove.cz

zdroj: navackove.cz

V posledních letech se výrazně proměňuje tvář Prahy. Zvýšená poptávka po nových bytech dává vzniknout někdy přímo celým novým čtvrtím, které rostou na nevyužívaných místech a mění je v lukrativní oblasti. Proměnu Žižkova nastartovala výstavba úspěšného projektu Alfarezidence. O další moderní bydlení se postará nový projekt Na Vackově.

Bydlení Na Vackově

O bydlení v Praze je velký zájem, není tak divu, že vzniká řada zajímavých rezidenčních projektů. Jeden takový právě vyrůstá v Praze 3 – Žižkov. K předání bude připraven nejpozději na počátku roku 2017. Již nyní jsou však byty nabízeny v prodeji a řada z nich je již zakoupena či rezervována.

Ve třech architektonicky zajímavých objektech vznikne 202 bytů. Vybírat bude možné byty ve všech dispozicích od 1+kk (cca 35 m²) až po prostorné 4+kk s rozlohou až 125 m², které výborně poslouží jako bydlení pro rodiny. Každý byt je doplněn o balkon, lodžii nebo terasu. Přízemní byty potom disponují příjemnou předzahrádkou.

Členitost budov umožní dostatek soukromí na balkonech, nahrává také vytvoření teras a zajistí i vznik dostatečně velkých volných prostor mezi objekty. Ty budou využity pro předzahrádky i jako odpočinková plocha s množství zeleně a laviček. Pro parkování automobilů budou vybudovány podzemní garáže. Podzemní parkovací stání jsou přednostně nabízena k prodeji majitelům bytů v objektu.

Dostatek zeleně v okolí, zdroj: navackove.cz

Dostatek zeleně v okolí, zdroj: navackove.cz

Lokalita

Rezidenční domy vzniknou při ulici Olgy Havlové. V jejich bezprostřední blízkosti tudíž bude park Židovské pece, který zajistí lokalitě klid i dostatek zeleně. V parku vzdáleném pouhých pár minut chůze naleznete prostor pro odpočinek, příjemné procházky i jízdu na kole či bruslích. Děti se zde mohou vyžít na několika hřištích. Velmi dobře se odtud také napojíte na cyklostezku na Kralupské dráze vedoucí od Krejcárku, přes park Vítkov až na Hrabovku.

Další zelené plochy dosažitelné v okolí jsou park na Balkáně, Malešovický park nebo oblast Krejcárka. Atraktivitu lokality v budoucích letech zvýší i plánovaná proměna nákladového nádraží Žižkov v obchodní čtvrť. Byty Žižkov tak získají na hodnotě.

Mladé rodiny potěší také blízkost základní školy. Ta je ve vzdálenosti 700 m a je dosažitelná po necelé čtvrt hodince chůze. Necelého půl kilometru je vzdálena také mateřská škola, která se nachází v příjemné blízkosti parku Židovské pece.

Ukázka interiéru, zdroj: navackove.cz

Ukázka interiéru, zdroj: navackove.cz

Za menšími nákupy můžete vyrazit do 700 metrů vzdáleného Penny Marketu. Ve stejné vzdálenosti, tedy pouhé dvě minuty autem však naleznete i obchodní a zábavní centrum Plaza Centers. Po šesti minutách jízdy autem se dostanete do oblíbeného Paláce Flora. Velmi blízko se rovněž nachází centrum zdravotní péče Jarov. Na této poliklinice naleznete ordinace lékařů mnoha odborností.

Doprava

K dopravě do práce můžete používat vlastní auto i využít husté sítě hromadné dopravy. 500 metrů vzdálenou autobusovou zastávku Vackov obsluhují autobusy č. 124 a 297, které vás během 7 minut přepraví na stanici metra A – Želivského.

Asi 600 metrů je vzdálená tramvajová zastávka Chmelnice, která leží při ulici Koněvova. Odtud jezdí tramvaj číslo 9, která vede přes Olšany do centra Prahy na Jindřišskou, Vodičkovu, Národní třídu, dále pokračuje na Anděl a končí na Sídlišti Řepy. Ať už tramvají nebo autobusem a metrem se dopravíte do centra Prahy (například na Václavské náměstí) za 24 minut.

1 comment for “Představujeme rezidenční projekt NA VACKOVĚ

  1. Filip
    26.5.2015 at 11:41

    Dobrý den,
    koukal jsem na tu lokalitu Prahy 3 a kromě Vackova se mi líbí i byty projektu Pražačka (prazacka.eu) – je to také Váš projekt?
    Díky.

Comments are closed.