Pronájem vybavené kanceláře v Praze

shutterstock.com

shutterstock.com

Jestli je někde velký zájem o kanceláře, je to právě hlavní město. Když máte svou kancelář v Praze, jste v centru dění, a pokud k tomu patří i lákavá adresa, budí to respekt. Právě takové kanceláře nabízí společnost Regus.

Od vybavené kanceláře chcete:

  • Dobrou dostupnost a zajímavou lokalitu
  • Moderní a reprezentativní vybavení
  • A možná i administrativní podporu a řadu dalších služeb?

Je tedy třeba zvážit pronájem kanceláře v Praze. Když se v této záležitosti obrátíte na odborníka, můžete získat daleko víc. Firma Regus se v oblasti pronájmů kanceláří pohybuje od roku 1989 a dnes je největším poskytovatelem kompletně vybavených kanceláří. Nezaměřuje se pouze na velké společnosti, stejnou péči získá i malá a střední firma nebo podnikatel na volné noze. Pro každého má odpovídající řešení, kdy zákazník neplatí nic, co nepotřebuje.

Pronájem kanceláří v Praze od společnosti Regus je více než dobrou volbou, firmě totiž záleží i na Vašem úspěchu. Kancelář není problém zvětšit, zmenšit nebo dokonce přesunout. Hodila by se Vám soukromá, sdílená nebo velkoprostorová pracoviště, to vše s 24hodinovým zabezpečeným přístupem? Můžete si třeba nejprve zřídit službu Virtuální kanceláře plus a využívat soukromou kancelář pět dnů v měsíci. S touto službou lze i jednoduše a bez velkých nákladů začít expandovat do zahraničí. Kanceláře a související služby se zkrátka mohou vyvíjet spolu se změnami ve Vašem podnikání.

Kde kanceláře najdete?

Pronájem kanceláří v Praze je situován do prestižních budov Zlatý Anděl, Empiria, City Centre a Burzovní palác. Budete potřebovat denní kancelář, zasedací nebo školící místnost, obchodní salónek, videokomunikační místnost nebo „jenom“ virtuální kancelář? Všechny prostory a služby jsou velmi variabilní a vždy připravené splnit Vaše představy. Kanceláře je možné pronajmout dlouhodobě nebo jen na několik dnů nebo měsíců. Můžete tak směle plánovat podnikatelské aktivity a starost o kanceláře nechat na společnosti Regus.

Pro pronájem kanceláří v Praze zkontaktujte společnost Regus prostřednictvím webových stránek nebo přímo zavolejte obchodnímu poradci na telefonní číslo (+420) 222 191 100.