Stěhováci ano, nebo ne?

Stěhovací firma Praha

Stěhujete se do nového bydliště a přemýšlíte, jestli to zvládnete sami, nebo si budete muset najmout profesionály, kteří mají potřebné vybavení a zkušenosti? Stěhovací firma Praha vás přestěhuje rychle a bez zbytečného stresu. 

Pokud se stěhuje mladý pár z garsonky, mohou to zvládnout s pomocí přátel. Přesto stojí za to se zamyslet, jestli jste schopni vynést z bytu těžší kusy jako třeba pračku nebo myčku, zejména pokud bydlíte v patře v domě bez výtahu. Možná má kamarád dodávku a slíbil vám pomoc. Spočítejte si ale, kolikrát budete muset jet na otočku z původního do nového bydlení. Stěhovací auto totiž odveze všechny vaše věci najednou. Navíc jsou stěhovací firmy pojištěné proti poškození a krádeži majetku.

Přestěhování 

Nejméně nákladná služba, kterou stěhovací firmy nabízí je přestěhování. Na vás je, abyste si zajistili potřebný materiál, věci sami zabalili, eventuelně demontovali nábytek, který neprojde dveřmi. Stěhováci vše naloží a převezou a na adresu nového bydliště. 

Kompletní servis

Pokud si chcete stěhování ještě víc ulehčit, stěhovací firma za vás věci zabalí, demontuje nábytek, domácnost vám přestěhuje a na nové adrese uvede vše do původního stavu. Vám tak odpadne většina starostí. Kompletní služba s balením, demontáží a opětovnou montáží nábytku vás v případě menšího bytu vyjde přibližně na 8 až 10 000 korun.  

Stěhování těžkých břemen

Vlastníte pianino, starožitný kus nábytku z masivu, případně větší trezor? Pokud váží víc jak 100 kilogramů, jedná se o těžké břemeno. Na to musíte upozornit stěhovací firmu s předstihem, aby mohla zajistit pracovníka s odpovídajícím vybavením. 

Zbavte se nepotřebného nábytku

Stěhovací firmy se specializují i na vyklízení domů a bytů a na ekologickou likvidaci všeho nepotřebného. Většinou fungují sedm dní v týdnu, mnohdy i včetně svátků! 

Stěhováci ví, že čas jsou peníze jak pro zákazníka, tak pro firmu, která přesun provádí. Pomůžou vám naplánovat celou akci na co nejvhodnější dobu, aby třeba stěhovací auto s vaší domácností nezůstalo zablokováno v hustém provozu a postarají se i o další detaily. Stěhováci tedy rozhodně ANO!