cakovickypark.cz

cakovickypark.cz

Realitní projekt roku je největší realitní soutěží v České republice. Mohou se do ní zapojit rezidenční projekty bytových i rodinných domů realizované na území naší republiky. Ve druhém ročníku této prestižní soutěže obhájil své prvenství z předchozího roku opět projekt Čakovický park vyrůstající v Praze 9. Podívejte se, co vám může nabídnout.

O soutěži

Výsledky soutěže Realitní projekt roku 2012 se vyhlašovaly v rámci Realitního kongresu v listopadu 2012. Do soutěže se mohly přihlásit developerské rezidenční projekty z celé České republiky. Nominace je dále podmíněna tím, že je projekt již dokončen nebo se nachází alespoň v realizační fázi a v roce 2012 byla v prodeji minimálně jedna bytová jednotka.

V roce 2012 bylo do soutěže nominováno 101 projektů, které byly hodnoceny ze třech nezávislých pohledů. Projekty hodnotili renomovaní architekti, odborná porota složená ze zástupců významných realitních kanceláří a své názory mohla vyjádřit i široká veřejnost formou hlasování na internetových realitních portálech.

zdroj: cakovickypark.cz

zdroj: cakovickypark.cz

Tato soutěž si klade za cíl ocenit ty nejkvalitnější bytové projekty a pomoci tak zájemcům o koupi nemovitosti lépe se orientovat na realitním trhu. Mezi nejsledovanější kritéria hodnocení patří lokalita, cena a prodejnost bytu, standardy vybavení, kvalita architektonického zpracování i zdařilost začlenění objektu do stávající zástavby.

V kategorii ocenění veřejnosti získal projekt Čakovický park II společnosti M&K Development první místo mezi všemi 101 projekty z celé České republiky. Potvrdil tak vítězství z loňského roku, kdy se na prvním místě v oblibě veřejnosti umístila první fáze tohoto projektu nových bytů v Praze.

Co Čakovický park nabízí oproti jiným projektům?

Čakovický park je velmi přitažlivý především pro své skvělé umístění v bezprostřední blízkosti čakovického zámeckého parku. Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou zelení s dobrou dopravní dostupností, což je dnes nejdůležitější parametr při výběru bydlení v Praze. Je zaměřen především na rodinné bydlení a právě blízkost zeleně rodiny s dětmi vítají. Stejně tak je ceněn pro velmi důmyslně a prakticky navržený půdorys jednotlivých bytů i zajímavý a kvalitní design interiéru.

V bytovém komplexu vznikne přes 270 bytů od 1+kk až po prostorné a velmi elegantně řešené byty o rozloze až 120 m².

V nabídce i luxusní bydlení

V nabídce najdete i řadu luxusních bytů nabízejících pohodlné bydlení srovnatelné s životem v rodinném domě. Do této kategorie patří například mezonetový byt 4+1 nacházející se v bytovém domě Mateřídouška. Hned za hlavním vchodem bytu se nalézá praktická komora přístupná z předsíně.

zdroj: cakovickypark.cz

zdroj: cakovickypark.cz

Následuje místnost s WC a umyvadlem. Zbytek spodního patra zabírá prostorný obývací pokoj s mírně odděleným, přesto ne zcela izolovaným kuchyňským a jídelním koutem. Z této hlavní obytné prostory je přístup na terasu o rozloze cca 60 m².

V předsíni pak najdete schodiště vedoucí do dalšího patra, kde se nachází dvě koupelny a tři ložnice. Dvě ložnice sdílejí jeden větší balkon, ke třetí ložnici náleží menší samostatný balkonek. Svou pozicí v nejvyšším patře budovy bez dalších sousedů na patře nabízí tento byt dostatek soukromí, což znásobuje atraktivitu celého bytu.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.